Witam. Potrzebuje generatora o czestotliwosci 6mHz,probowalem to zrobic na 555 ale zaden program jaki mam nie obsluguje takich wartosci.A jak licze ze wzorow to mam strasznei duze wartosci rezystorow...nie wiem czy to si eoplaca.Napewno mozna to zrobic jakos inaczej..tylko jak???? Jestem max poczatkujacym elektronikiem...a taki uklad potrzebuje do projektu, wiec bylbym wdzieczny gdyby ktos mogl mi pomoc:)
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.