Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System alarmowy i sterownie na pilota brama od garażu,...

01 Kwi 2006 18:53 1669 8
 • Poziom 18  
  System alarmowy i sterownie na pilota brama od garażu oraz żaluzjami, wszytsko będzi ena pilota...pytanie konkursowe Ca-64 i jak to wszystko zespolić na jednego pilota, aby po zamknieciu wszytskiego alarm się uzbroił?

  Jakie proponujecie rozwiązanie?

 • Poziom 25  
  Witam
  Czy system będzie rozbrajany pilotem czy przy pomocy klawiatury? A jeżeli pilotem to czy rolety i brama mają się otwierać zawsze po rozbrojeniu automatycznie?
 • Poziom 18  
  Tego jeszcze nie wiem na pewnio miał by się uzbrajać po zamknieciu garażu irolet tak mysle i bedzie rowniez uzbrajany bo zamknieciu jednego i drugiego :-)

  Może zastosowac juz integre?zamiast CA 64
  bo jeszcze nie zakupiłem centrali

 • Poziom 25  
  Zanim dokonasz zakupu proponuję dokladnie ustalić z inwestorem jakie ma wymagania względem systemu (tzn. jakie funkcje ma wykonywać, czy będzie uzbrajany\rozbrajany na wiele sposobów, ile stref itp)?
  Dopiero na podstawie konkretnych danych możemy przyjąć odpowiednie rozwiązanie.
  Pozdrawiam
 • Poziom 18  
  Na pewnio będzie to domek jednorodzinny i poprostu dla bajeru chce tak miec robione strefy będa max 2 pierwsze i drugie pietro.

  Czekam na techniczne rozwiązania a nie na teoretyczne rozważania.

 • Poziom 25  
  Witam
  Jedno z rozwiązań może być następujące:
  Radiolinię podłączamy do wejścia centrali zdefiniowanego jako zal/wył. czuwania. Jedno z wyjść ustawiamy jako naruszenie wejścia z radiolinią (do sterowania bramą), drugie jako potwierdzenie zał. strefy (do sterowania roletami).Jeżeli na rolecie będzie kontaktron to w opcjach tej linii wyłączamy kontrolę przy uzbrajaniu. W ten sposób wciśnięcie pilota spowoduje uzbrojenie oraz zamknięcie rolet oraz bramy. Linia kontaktronu na bramie będzie ignorowana (zawieszona) przez system do całkowitego zamknięcia.

  Ponowne wciśnięcie pilota spowoduje wyłączenie czuwania strefy oraz otwarcie bramy i rolet
 • Poziom 20  
  Ja proponuje kupic nadajnik 4 -kanalowy i sterowac osobno kazdym urzadzeniem - zostanie jeszcze kanal na brame wjazdową . Jak bedzie trzeba cos zmienic to bedziesz musial jezdzic i przeprogramowac centrale a pewnie tak sie stanie jak znam zycie . Najprostsze rozwiazania sa najpewniejsze .
 • Poziom 1  
  Witam
  Jest takie urządzenie które będze spełniało wszystkie warunki; pilot + odbiornik + elementy wykonawcze(piloty mogą być 2 np. dla 2 osób)