Witam.
Chciałbym zrobić odpalanie samochodu na kartę chipową(np.FUN, GOLD) i przycisk. Wyobrażam sobie to tak wsiadam do samochodu wkładam kartę, (która załącza zapłon) i wciskam przycisk, (który poprzez przekaźnik odpala rozrusznik).Tylko nie wiem jak zrobić to ze, gdy włożę kartę do slotu to jakiś mikro kontroler odczyta ze to jest ta karta i da prąd na przekaźnik.
PS: Nad blokada kierownicy, „awaryjności systemu” itp. Itd. Zastanowię się później na razie chodzi mi o to, co opisałem.
Chciałbym zrobić odpalanie samochodu na kartę chipową(np.FUN, GOLD) i przycisk. Wyobrażam sobie to tak wsiadam do samochodu wkładam kartę, (która załącza zapłon) i wciskam przycisk, (który poprzez przekaźnik odpala rozrusznik).Tylko nie wiem jak zrobić to ze, gdy włożę kartę do slotu to jakiś mikro kontroler odczyta ze to jest ta karta i da prąd na przekaźnik.
PS: Nad blokada kierownicy, „awaryjności systemu” itp. Itd. Zastanowię się później na razie chodzi mi o to, co opisałem.