Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW VENTO 18i Dziwne zachowania

mozilla 17 Apr 2006 11:31 1403 5
    mozilla
    Level 11  
    witam mam pare pytań:
    1) nie wiem czemu jak dodaje gazu to najpierw go przydusi a potem dostaje kopa
    2)założyłem nową pompe paliwa,fitr paliwa ,kopułke,przewody wysokiego napięcia,silnik krokowy iuszczelke między kolektorem a przepustnicą no inową sonde lambde i za dużo to nie zmieniło
    3)po długim postoju auta jak go odpalam najpierw kopći delikatnie na czarno potem lekki siwy dymek i po ok. 5min jest normalnie
    autko chodzi niby normalnie ale jak chce depnąć gaz w deche to go przydusi a czasem szarpnie i dopiero się zrywa i nie specjalnie wiem już o co tu chodzi jest to vw 18i (90KM) 92r silnik typu ABS
    Sławek62
    Level 17  
    A świece zapłonowe zmieniałeś?
    grzestv
    Level 28  
    podjedź do warsztatu który ma tester do VW niech zdiagnozują auto,widzisz jak kończy się wymiana na pałę elemętów(same koszta).
    pozdr
    pitus79
    Level 11  
    Ja mam gIII 1.8 i miałem to samo,dodawałem gazu i dusił się,potem wchodził na obroty.Od kiedy wykasowałem błędy vagiem i zmieniłem sondę labda jest ok.
    Bzyczek999
    User under supervision
    Witam ma vento 1.8 i miałem podobne zachowania silnika. po pierwsze lipne paliwo, po drugie świece zapłonowe, po trzecie przewody wysokiego napięcia a po czwarte kopółka rozdzielająca wysokie napięcie oraz palec. po wymianie wszystko wróciło do normy. Aha sprawdź jeszcze wąż od podciśnienia
    mozilla
    Level 11  
    Problem został już rozwiązany cały problem tkwił w silniczku krokowym i w złej sondzie także autko chodzi jak marzenie:D