witam pozsukuje schamatu zasilacza stabilizowanego, regulowanego na minimum 0-30V najlepiej 35 i minimum 10A. Jezeli ktos cos ma bede naprawde wdzieczny : pozdrawiam
Proponuję na LM723 (stary ale wiecznie żywy układ) np. http://www.cyfronika.com.pl/kitynepdf/301-K.pdf . W wersji standardowej LM723(uA723) reguluje napięcie od 2 do 37 V. Tu układ został przerobiony, celem uzyskania regulacji od 0. Z notą katalogową lub opisem których pełno w sieci nie powinieneś mieć problemu z przerobieniem ograniczenia na większy prąd.
W tym poście są linki do prostych wersji zasilacza na 723:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic495453.html Pozdrawiam
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.