Witam
Zamierzam na dniach kupić stacjonarny odtwarzacz DVD do max. 300zł. Czy moglibyście mi coś polecić? Chodzi mi głównie o odczyt DivX, XviD i możliwość łatwej zmiany firmware.
Pozdrawiam.
Zamierzam na dniach kupić stacjonarny odtwarzacz DVD do max. 300zł. Czy moglibyście mi coś polecić? Chodzi mi głównie o odczyt DivX, XviD i możliwość łatwej zmiany firmware.
Pozdrawiam.