jak w temacie chodzi głownie o odtwarzanie fimów , muzyki, pisaniu prac itp
pozdr
pozdr
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammarek216 napisał:elpiko
pracuje na linuksie i dobrze mi z tym
jak odpalisz auroxa 11 na 64 ramu z GNOME to chetnie zobacze jak to działa![]()
bądźmy poważni komputerek do najświeższych nie nalezy więc nalezało by mu zainstalowac system z epoki w jakiej został stworzony
jak ktoś zapyta jaki system na:
233 i 32 ram polecisz XP ? - ruszyć ruszy ale to dla masochistów
okreslenia typu " heretyk " pozostaw dla rodziny !
Cytat:Jakie XP ma wodotryski, których IceWM nie ma? Jest zresztą przecież cała masa innych WM i naprawdę nie trzeba uruchamiać GNOME ani KDE. Lubisz, Twoja sprawa.zaraz sie dowiem że kompilacja trudna i sie poczatkujący linuksa wystraszy - tak samo moze sie wystraszyc jak zobaczy ICE a przyzwyczajony jest do XP i wodotrysków
Cytat:Co oznacza "coś więcej do zrobienia"? Jeżeli chodzi o wspomniane wodotryski, to już sobie wyjaśniliśmy, natomiast stary system policzy to samo na takiej samej maszynie szybciej, niż nowy? Przecież to maszyna liczy, nie system.na takim sprzęcie jak napisałes miałem mandraka 10.0 i mandrive 2005 ale ta druga ledwo dyszała jak miała co swięcej do zrobienie