Witam.
Wczoraj "dostałem" laptopa DELL Latitude XPi CD.
Notebook ten posiada procesor Pentium, 166MMX.
Chciałbym zapytać, czy można "jakoś" płynnie odtworzyć MP3 na tym laptopie ? Na "windowsowym" odtwarzaczu - tnie ...
Dodam, że zainstalowany system to Windows 98.
Z góry dziękuje za rady.
Pozdrawiam.
Wczoraj "dostałem" laptopa DELL Latitude XPi CD.
Notebook ten posiada procesor Pentium, 166MMX.
Chciałbym zapytać, czy można "jakoś" płynnie odtworzyć MP3 na tym laptopie ? Na "windowsowym" odtwarzaczu - tnie ...
Dodam, że zainstalowany system to Windows 98.
Z góry dziękuje za rady.
Pozdrawiam.