WITAM ! Chciałem sie poradzić doświadczonych kolegów. Mianowicie mam zamiar kupic sobie wzmacniacz, najprawdopodobniej bedzie to Diora :] . Myślałem na WS442, a moze coś innego ? tak zeby sie zmieścić w 100 zł
i nie amplitunerek... bo tuner juz mam.... Głównie chodzi mi o jakośc dzwięku. Wzmacniacz bedzie napędzał Altony 80.
POZDRAWIAM !
POZDRAWIAM !
Moderowany przez TONI_2003:Zmieniłem temat postu!
... nie krzycz , nie używaj Caps Locka !
Proszę nie używać wielokrotnie (??lub!!) itd ...