Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf III gdzie jest zamontowany moduł centalnego zamka?

24 Maj 2006 07:40 5395 11
  • Poziom 10  
    Czy może ktoś mi podpowiedzieć w którym miejscu standartowo montowany jest moduł centaralnego zamka.
  • Poziom 11  
    Chcesz zamontować centralny zamek czy nie możesz zlokalizować centralki? Z tego co wiem to były też zamki podciśnieniowe w których pompa była montowana w bagażniku.
  • Poziom 14  
    Moduł w golfie 3 zamontowany jest w bagażniku i jest to pompka ciśnieniowa i podciśnieniowa w zależności czy otwiera czy zamyka.
  • Poziom 10  
    Chcę zlokalizować moduł (sterownik) centralnego bo mam znim trochę problemów, a mianowicie jak otwieram kluczykiem (mam tylko otwieranie z kluczyka) drzwi to czasami wraz z otwarciem opuszczają się wszystkie szyby. Sterownik od c.z. ma chyba jeszcze związek z szyber dachem bo też narazy działa a dłuższy czas nie. Może miał ktoś taki problemy?
  • Poziom 14  
    Niektóre sterowniki w golfach są tak skonstruowane że jak zamykamy samochód i kluczykiem jeszcze przytrzymamy to domyka się szyber i okna. I tu bardzo ważne czy to zepsuło się "samo od siebie" czy np. samochód kupiony z taką usterką. Bo jeśli to drugie to ktoś namieszał w przewodach.
  • Poziom 37  
    Ten sterownik z pompką jest w bagażniku za tylną prawą lampą.Często bywa że niszczy go wilgoć bo nie jest hermetyczny.Czasami daje się go naprawić ,umyć dobrze druk ,poprawić lutowanie ,połatać ewentualnie przerwane przez korozję ścieżki.On ma domykać przy zamykaniu drzwi szyberdach i szyby ale w żadnym wypadku nie otwierać.
  • Poziom 11  
    W moim jak otwieram drzwi i przytrzymam dłużej to opuszczają się szyby jak zamykam i przytrzymam to domyka szyby i szyber.
    Nic z tym nie robiłem bo myślałem, że tak ma być...
    GTI 92'
  • Poziom 28  
    tak jest bo jest domykanie szyb
  • Poziom 10  
    to że się domykają ,to mnie bardzo cieszy, tylko czy dobrze że się otwierają ?:|
  • Poziom 12  
    A Audi od domykania jest osobny "sterownik" jakoś powiązany z centralką zamka. Ten sterownik (w audi B4) jest umieszczony pod kierownicą po lewej stronie, tam gdzie reszta przekażników. Wygląda to własnie jak przekażnik w takiej obudowie długości ok 10 cm.

W Golfie 3 może być taka samo bo to przecierz rodzina, i te same lata produkcji.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Sterownik znalazłem i chyba działa poprawnie ,sprawdzałem nawet w innych samochodach.