Witam przymierzam sie do zbudowania zestawu 2.1 , w którego w skład będzie wchodzić subwoofer i 2 monitory . Mam pytania odnośnie przetworników . Do suba zamierzam urzyć głośnika STX'a 27/300/4 SC
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=352&vItemDB=itemdb
Obudowe wyliczyłem na 45L strojona na 45Hz , szukałem jeszcze na forum obudowy do tego głośnika i wydaje mi sie że ta jest poprawna (jeżeli nie doradźcie jaka) , do napędzania suba użyje wzmacniacz na końcówce mocy TDA1562 , wiem że końcówka jest słaba bo tylko 70W przy zniekształceniach 10% , ale ja i tak na full nie będe słuchał . Monitory planuję zrobić na basowych teslach ARN 188-05/4 http://empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-188-05-4.htm
a jako wysokotonowca użyć tonsilowskiego GDWT 9/80 (bo takie posiadam) .
Napędzać będe je skromnym wzmacniaczem samochodowym . Doradźcie czy te przetworniki nadają się na ten zestaw i jeżeli sie nadają , to może jakies propozycje zwrotnic i filtra dolnoprzepustowego do suba . Z góry dzięki i pozdrawiam
http://www.stx.pl/index.php?vMenu=2&vMenuItem=0&vSubPage=352&vItemDB=itemdb
Obudowe wyliczyłem na 45L strojona na 45Hz , szukałem jeszcze na forum obudowy do tego głośnika i wydaje mi sie że ta jest poprawna (jeżeli nie doradźcie jaka) , do napędzania suba użyje wzmacniacz na końcówce mocy TDA1562 , wiem że końcówka jest słaba bo tylko 70W przy zniekształceniach 10% , ale ja i tak na full nie będe słuchał . Monitory planuję zrobić na basowych teslach ARN 188-05/4 http://empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-188-05-4.htm
a jako wysokotonowca użyć tonsilowskiego GDWT 9/80 (bo takie posiadam) .
Napędzać będe je skromnym wzmacniaczem samochodowym . Doradźcie czy te przetworniki nadają się na ten zestaw i jeżeli sie nadają , to może jakies propozycje zwrotnic i filtra dolnoprzepustowego do suba . Z góry dzięki i pozdrawiam