Telefon zaliczył glebe. NIe działa głośniczek. Nie słychać osoby która dzwoni do mnie. Po podłączeniu zestawu słuchawkowego wszystko działa.
Co się mogło zepsuć
Co się mogło zepsuć
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam