Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Meta alarm. Czy alarm jest ze zmiennym kodem? Doprogramowanie pilota.

02 Cze 2006 14:30 4356 2
 • Poziom 10  
  Witam ślicznie!
  Mam alarm mety w fiacie bravo (auto z włoch)jest typu wszystko w syrenie,alarm ma osobne piloty (nie w kluczyku)jest to model m187a ,pilot m100rc.Czy ktos ma moze instukcje osługi i/lub opis montazowy tego ustrojstwa ,interesuje mnie czy ten alarm ma dwa obwody do podłączenia drzwi/klap i czy jest mozliwosc włączenia samo załaczania jeśli sie przez jakiś czas od wył nie otworzy drzwi, a może ktoś wie czy ten alarm jest ze zmiennym kodem i czy jest możliwość doprogramowania pilota.
  wielkie dzieki:D
 • OptexOptex
 • Pomocny post
  Poziom 21  
  Alarm jest z kodem zmiennym, ma możliwość doprogramowania pilota.
  Piloty niestety są trudno dostępne (trzeba zamawiać) i kosztują sporo.
  Jeśli masz z nim problem podjedź najlepiej do jakiegoś punktu serwisującego Metę bo dokumentacji tak łatwo nie zdobędziesz :cry:
  Metę w Polsce serwisują punkty Silicona i sieć Elco-Eximu. Czasem (w niektórych sytuacjach - wprogramowywanie pilota, itp) wymagana jest karta z kodem produktu wydawana klientowi końcowemu (urzytkownikowi) po zamontowaniu w aucie. Bez niej niektóre punkty odmawiają serwisowania, a dostęp do informacji technicznych jest bardzo ograniczony.
  Często taniej i szybciej jest wymienić system alarmowy na bardziej standardowy z bardziej dostępną obsługą serwisową - ale to już inna sprawa :D
  Pozdrawiam