Witam witam!
Po małej przerwie i nieobecności na elektrodzie, zaczynam (a właściwie kończę) subwoofer aktywny na Tonsilu oraz Tadeuszu 7294.
Na obecną chwilę wrzucam kilka fotek sprzętu, w miarę upływu czasu napiszę osobnego posta w DIY, opisującego wszystko dokładnie.
Obudowa - 56 L Netto, BR, 2 tunele zestrojone na 44Hz.
Głośnik Tonsil GDN 25/80/1
TDA 7294 + filtr aktywny z norda NE125.
Jako wykończenie pójdzie okleina jasna sosna
a na środku, pomiędzy BR znajdzie się metalowy panel grubości 2mm z regulacją odcięcia, głośnością, włącznikiem i diodą sygnalizacyjną. Całość stanie na 5cm, mosiężnych kolcach...
Fotki:
Blaszka przed obróbką:
...i po obróbce
Filtr:
Brak wyrzynarki - bezcenne
CDN...
Dodano po 4 [godziny] 28 [minuty]:
...z tego co widzę, to nikt nie robił jeszcze subwoofera na tym głośniku, prawda?
Po małej przerwie i nieobecności na elektrodzie, zaczynam (a właściwie kończę) subwoofer aktywny na Tonsilu oraz Tadeuszu 7294.
Na obecną chwilę wrzucam kilka fotek sprzętu, w miarę upływu czasu napiszę osobnego posta w DIY, opisującego wszystko dokładnie.
Obudowa - 56 L Netto, BR, 2 tunele zestrojone na 44Hz.
Głośnik Tonsil GDN 25/80/1
TDA 7294 + filtr aktywny z norda NE125.
Jako wykończenie pójdzie okleina jasna sosna
Fotki:
Blaszka przed obróbką:
...i po obróbce
Filtr:
Brak wyrzynarki - bezcenne
CDN...
Dodano po 4 [godziny] 28 [minuty]:
...z tego co widzę, to nikt nie robił jeszcze subwoofera na tym głośniku, prawda?