Witam.
Problem polega na tym, że kawałek dołu przeniósł się na górę wyświetlacza, a góra jest wyświetlana na dole. Czym to wina wyświetlacza?
Pozdrawiam
Problem polega na tym, że kawałek dołu przeniósł się na górę wyświetlacza, a góra jest wyświetlana na dole. Czym to wina wyświetlacza?
Pozdrawiam