Co myślicie o takiej knstrukcji 5 +1. Dwie kolumny przednie trójdrożne o głośnikach: jeden głośnik wysokotonowy ARV-104-64/8 jeden średnitonowy ARP-150-00/8 i jeden nisko tonowy GDN-27-300-8-SC te trzy głośniki na jedno kolumnę, a będo takie dwie. Dwa monitorki w których będzie w każdym monitorku głośnik wysokotonowy ARV-104-64/8 i nisko-średniotonowy GDN -17-80-8-SS. centralny składający się z 2 nisko-średniotonowych GDN -17-80-8-SS i wysokotonowego ARV-104-64/8 i suboffer z głośnika GDN-27-300-8-SC. chcem z takich głośników zrobić ponieważ dostałem cztery GDN -17-80-8-SS głośniki za darmo a zal żeby tak sobie leżały i się niszczyły