Witam
Tak to jest z amerykańskimi sprzetami
Napięcie w gnizdkach mają inne to i FM musza mieć inaczej

.
Obawiam sie że taka przeróbka będzie nieopłacalna albo nawet niemożliwa.
Jesli ten model odtwarzacza nie był dostępny wogóle na rynku europejskim, to raczej do wymiany kwalifikuje sie procesor , a przynajmniej jego oprogramowanie. Jeśli odtwarzacz był w dostepny w europie to istnieje szansa że da sie przestwaić procesor za pomoca jakiejś zworki, diody itp. jednak wymaga to niestety dobrej znajomości urządzenia - polecam zorientować sie czy sa jakieś serwisy tego sprzetu i do nich skierować zapytanie.
Co do przeróbki na MP3 to napewno jest to nieopłacalne, jeśli wogóle mozliwe.
Niestety sa to nieciekawe wieści ale tak to już jest ze sprzetem zza oceanu, mój kolega kupił "po taniości" sprzet audio na e-bay, no i co z tego jak musi zapłcić ładnych pare złotych zeby to przerobić na polskie napiece zasialnia.
Pozdrawiam