Witam
Dostałem ostatnio starsze kolumny Tonsil wraz z amplitunerem. Gdy je otworzyłem okazało sie że nie ma zwrotnicy tylko jakiś kondensator. Mam prośbę jaką zwrotnicę tu zastosować jaki podział.
Jeśli chodzi o głośniki jakie sa w środku to nie jestem pewien, ale z tego co wyczytałem sa to Tonsile o symbolach:
gd 16/20 - 20 wat
sdw 5/15/1 - 15 wat
Obudowa 15l
Nie znalazłem do nich żadnych danych nie wiem jaką dobrać zwrotkę.
Może jest jakaś gotowa byle nie za droga.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Dostałem ostatnio starsze kolumny Tonsil wraz z amplitunerem. Gdy je otworzyłem okazało sie że nie ma zwrotnicy tylko jakiś kondensator. Mam prośbę jaką zwrotnicę tu zastosować jaki podział.
Jeśli chodzi o głośniki jakie sa w środku to nie jestem pewien, ale z tego co wyczytałem sa to Tonsile o symbolach:
gd 16/20 - 20 wat
sdw 5/15/1 - 15 wat
Obudowa 15l
Nie znalazłem do nich żadnych danych nie wiem jaką dobrać zwrotkę.
Może jest jakaś gotowa byle nie za droga.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.