Wlasnie skonczylem robic wzmak na tym tda i zamknalem go w obudowie z dwoma ARZ6608. Czas na odsluch.. I co? ***** :/ Nie mam pojecia co sie dzieje.
Po pierwsze myslalem ze bedzie znacznie glosniejsze. Jest naprawde ciche. Jeden ARZ bez budy na wzmaku Monacor PA-100 wlaczajac syrenke (taka opcja w tym wzmaku samochodowym) jest o niebo glosniejszy.
Po drugie muzyki w ogole nie da sie sluchac. Gorszego basu w zyciu nie slyszalem, nawet z alpharda ktory za 15 sekund sie spalil! Jesli moznaby opisac bas slowem BUM to u mnie to jest jakies BLRRRUM
Co moze byc tego przyczyna? Wzmak siedzi na podlodze kolumny zrobiony na pajaka. Przed wlozeniem go do budy skrzetnie go sprawdzalem i all bylo ok... :/ Moze to wina obudowy? Robiona byla na szybkiego i miala pewne szparki pomiedzy sciankami, ktore zostaly zaklejone wikolem z trocina. Moim zdaniem moga wytwarzac jakis dzwiek, ale nie az tak glosny... Prosze o pomoc!
Pozdrawiam,
Adrian Sieruta
Po pierwsze myslalem ze bedzie znacznie glosniejsze. Jest naprawde ciche. Jeden ARZ bez budy na wzmaku Monacor PA-100 wlaczajac syrenke (taka opcja w tym wzmaku samochodowym) jest o niebo glosniejszy.
Po drugie muzyki w ogole nie da sie sluchac. Gorszego basu w zyciu nie slyszalem, nawet z alpharda ktory za 15 sekund sie spalil! Jesli moznaby opisac bas slowem BUM to u mnie to jest jakies BLRRRUM
Co moze byc tego przyczyna? Wzmak siedzi na podlodze kolumny zrobiony na pajaka. Przed wlozeniem go do budy skrzetnie go sprawdzalem i all bylo ok... :/ Moze to wina obudowy? Robiona byla na szybkiego i miala pewne szparki pomiedzy sciankami, ktore zostaly zaklejone wikolem z trocina. Moim zdaniem moga wytwarzac jakis dzwiek, ale nie az tak glosny... Prosze o pomoc!
Pozdrawiam,
Adrian Sieruta