Witam mam 19 lat i nie znam sie na tych rzeczach ale mam problem a mianowicie tv SONY TRINITRON kiedys włączalem i obraz byl a teraz jak włączam to musze chwile poczekac zanim pojawi sie obraz natomiast dźwięk jest od razu, TV zachowuje sie kineskop jakby sie nagrzewal czy cos bo musze ze 2 minuty czekac nim sie pojawi obraz a potem jak juz jest obraz to sa poziome paski ciienkie jak nitka w odleglosci ok. 2 cm i tak przez caly TV i obraz jest taki jakby ktos wlaczyl bezowy kolor taki obraz wyblakło bezowy ;/ nie wime co robic, a jak wylacze TV i spowroterm włacze jak pojawi sie obraz to kolory sliczne i brak paskow przez jakies 10 sek. Pomocy pozdrawiam.