Witam. Mam grzałke 2kW ale chce zmniejszyć pobór mocy do przynajmniej 800W(ewentualnie do 0). Jak zrobić to najtaniej i najprościej. Dobrze byłoby jakby sie dało tą moc regulować. Czekam na odpowiedzi
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam