Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączanie zamka bagażnika pod zamek centralny (ST-1000)

17 Jul 2006 22:57 1374 4
  • Level 10  
    podlaczam dziewczynie centralny zamek
    mam juz zamontowane silowniki i przeprowadzone kable

ale w instrukcji alarmu znalazlem cos takiego:

chce zeby bagaznik otwieral i zamykal sie po przycisnieciu przycisku 3

1) czy wystarczy moj sterownik ST-1000:

z mojego alarmu (mam challengera P ST800P) mam 3 kable) rozowy, pomaranczowy i zielony):

2) w serwisie powiedzieli ze do sterownika ST-1000 ciagne z alarmu TYLKO zielony (P3,3 zamykanie)
    czy on wystarczy zeby dzialal antynapad z alarmem i inne funkcje co sa w pierwszym obrazku?

tu opis:

3) bagaznik to chyba rozowy (P3,8 wyjscie dodatkowe) - moge go jakos podpiac do mojego sterownika czy musze miec drugi ktory dzieki rozowemu z alarmu bedzie sterowal bagaznikiem po przycisniciu na pilocie przycisku "III"?

4) no i ostatnie pytanie - czy skoro mam z alarmu pomaranczowy (P3,9 otwieranie) to nie musze go jakos podpiac pod sterownik c.z.? czy po prostu ST-1000 pracuje tylko z jednym (zielonym) i nie potrzebuje pomaranczowego?

p.s.
    jak zbiore wszystkie odpowiedzi i opis i mi zadziala to zrobie na forum ilustrowany przewodnik krok po kroku montazu
  • Level 30  
    za duzo czytania ale powiem tak bez czytania po TOPICU :)
    jak masz 2 lub 3 kanal to jest on wyzwalany masa przewaznie to dajesz przekaznik na niego ,jesli masz sterownik ktory obsluguje tylko drzwi to nic z tym niewymyslisz,musisz dolozyc drugi albo zrobic sterowanie na przekaznikach.
  • Level 10  
    musialbym miec dodatkowy sterownik a poza tym to i tak kretynstwo bo najpierw trzeba rozbroic alarm zeby otworzyc bagaznik...
    ale mam za to problem:

podlaczylem wszystko (normalnie - bez bagaznika - sam master od kierowcy) i po uzbrojeniu alarmu silownik sie otwiera, zamyka, otwiera i zamyka:
    http://republika.pl/toyotayaris/silownik.3gp (250KB)
    po rozbrojeniu nic sie nie dzieje.
    wszystkie kable dobrze podlaczone. zielony z alarmu idzie do sterownika. jak biore rozowy (ten od bagaznika) to silownik otwiera sie i zamyka.
    co to moze byc??? uszkodzony sterownik c.z.?
  • Level 20  
    Wygląda na to, że masz źle wyregulowanego Mastera.
    Sprawdź czy prawidłowo działa z 'kluczyka', i dopiero podłącz alarm.
    W sterowniku ST-1000 musisz podłączyć przewody ZAMYKANIE i OTWIERANIE z alarmu równolegle do przewodów BIAŁY i BRĄZOWY Mastera.

Pozdrawiam.
    SONIX
  • Level 10  
    dzieki sonix - wszysko dziala jak wpialem sie pod brazowy i bialy!