Witam, elektronika to takie małe hobby o którym powolutku po malutku może zaczynam mieć jakieś pojęcie... ale kompletnie nie wiem nic o wzmacniaczach... i tutaj mam pytanie do osób które budowały podobny wzmacniacz lub wiedza coś o jego budowie... Chciał bym wiedziec czy taki wzmacniacz łatwo zbudować... jakie występują z nim problemy jak go zasilać... oraz jaki był by koszt budowy takiego wzmacniacza i czy bardziej się opłaca kupić gotowy... Administratorów proszę o nieusuwanie tematu jeśli się powtarza, szukałem dużo jednak nigdzie nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi która pozwoliła by mi na budowę (nie chciał bym stanąc w połowie podrapać się po głowie i zadać to głupie pytanie ,, I co teraz...??") Umieszczam numer praktycznego elektronika nr Sierpień 8'96 wzmacniacz znajduje się na 17 stronie
Pozdrawiam Cinekas
Pozdrawiam Cinekas