Nie wiem czy to dobry dział ale chyba tak.
Mam kłopot chce zrobic z bratem taką skrytke z elektronicznym sterowaniem otwierania/zamykania problem jest tego typu że potrzebowałbym jakiś schemat układu który otwiera po przypięciu przez jakąś wtyczkę układu odblokowującego.
Lub mniej mnie interesuje układ zamka szyfrowego.
Mam kłopot chce zrobic z bratem taką skrytke z elektronicznym sterowaniem otwierania/zamykania problem jest tego typu że potrzebowałbym jakiś schemat układu który otwiera po przypięciu przez jakąś wtyczkę układu odblokowującego.
Lub mniej mnie interesuje układ zamka szyfrowego.