Zainstalowałem Mandrivę i mam kilka pytań.
Jak zrzucić zdjęcia z telefonu motorola c650 na komputer pod tym systemem?
Jak zainstalować urządzenie wielofunkcyjne brother dcp-115c?
Mam monitor, który pracuje najlepiej w rodzielczości 800x600 z częstotliwością 100 Hz, a w mandrivie maks. można ustawić 85 Hz. Jak to zmienić?
Jak włączyć kółko myszy?
Dlaczego po uruchomieniu Mandrivy włąńcza się tylko konsola, a nie KDE?
Czy jest jakiś normalny program do odtwarzania muzyki, który się nie zawiesza? (Xmms i Amarok zawieszają się bez przerwy :[ )
Skąd ściągnąć najnowsza wersję wine tools?
Jak włączyć zapisywanie na partycjach NTFS?
Jakim programem łączyć się z siecią emule i dc?
Jak zrzucić zdjęcia z telefonu motorola c650 na komputer pod tym systemem?
Jak zainstalować urządzenie wielofunkcyjne brother dcp-115c?
Mam monitor, który pracuje najlepiej w rodzielczości 800x600 z częstotliwością 100 Hz, a w mandrivie maks. można ustawić 85 Hz. Jak to zmienić?
Jak włączyć kółko myszy?
Dlaczego po uruchomieniu Mandrivy włąńcza się tylko konsola, a nie KDE?
Czy jest jakiś normalny program do odtwarzania muzyki, który się nie zawiesza? (Xmms i Amarok zawieszają się bez przerwy :[ )
Skąd ściągnąć najnowsza wersję wine tools?
Jak włączyć zapisywanie na partycjach NTFS?
Jakim programem łączyć się z siecią emule i dc?