Witam.
Ściągnąłem sobie linuxa MANDRIVĘ na 3-ech CD i kompletnie nie wiem co dalej.
Pliki są spakowane winrarem.
Czy byli byście tak uprzejmi i powiedzieli mi co mam z tym zrobić, krok po kroku aby zainstalować tego LINUXA?
Dodam, że czytam różne fora od rana i nic nie znalazłem, może za słabo szukałem.
Jeżeli jest taka potrzeba to napiszę jaki posiadam sprzęt.
Z góry dziękuję i proszę i wyrozumiałość.
Pozdrawiam.
Ściągnąłem sobie linuxa MANDRIVĘ na 3-ech CD i kompletnie nie wiem co dalej.
Pliki są spakowane winrarem.
Czy byli byście tak uprzejmi i powiedzieli mi co mam z tym zrobić, krok po kroku aby zainstalować tego LINUXA?
Dodam, że czytam różne fora od rana i nic nie znalazłem, może za słabo szukałem.
Jeżeli jest taka potrzeba to napiszę jaki posiadam sprzęt.
Z góry dziękuję i proszę i wyrozumiałość.
Pozdrawiam.