Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot universalny urc22b-12b

22 Lip 2006 18:11 3315 5
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich na forum. Mam problem z pilotem universalnym typu URC22B-12B nie mam zadych kodow i instrukcji i nie moge go zaprogramowac do tv JVC. Wielkie dzieki za wszelkie informacje. Wojtek:D
  • Poziom 23  
    A generalnie to ten pilot niewiele jest wart więc jeśli podane kody by nie zadziałały to poszukaj orginału lub zamiennika teraz niejest to problemem.
  • Poziom 17  
    Jeśli nie znasz kodu to SET I TV razem ,ponownie set i klawiszem naciskasz i puszczasz klawisz Power, pilot daje rozkaz "wyłącz" tak długo aż wyłączy tv.Zatwierdzasz klawiszem TV
  • Poziom 9  
    witam mam podobny problem z tym pilotem na telewizoze wszystko ok .Ale gdy chce go zaprogramowac na dekode (pace) to kody nie pasuja . Wyszukuje kody i nie chce sie wylaczyc i tak w kolko. Co moze byc tego przyczyna
  • Poziom 43  
    wackit napisał:
    ... Wyszukuje kody i nie chce sie wylaczyc i tak w kolko. Co moze byc tego przyczyna

To oznacza, że ten pilot nie obsługuje tego urządzenia. Zresztą na forum jest tyle na ten temat, że nie ma potrzeby dalszego pisania o tym. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać URC22* i poczytać.
    Temat zamykam.