Witam,
Mam mały problem i mam nadzieje ze mi pomozecie.
Chodzi mi podłączenie sbwoofera aktywnego samochodowego do kompa.
Niewiem czy musi byc odpowiedni zasilacz,uzyłem pierwszy lepszy (12V) i diody sie zapaliły wiec chyba działą.Niestety kiedy podłączyłem do zintegrowanej karty dzwiękowej (mini jack - 2x chinch) nic nie zagralo.Cisza. Nie wiecie o co chodzi???Dodam ze sub i wzmacniacz działają napewno bo w samochodzie gra.
Mam mały problem i mam nadzieje ze mi pomozecie.
Chodzi mi podłączenie sbwoofera aktywnego samochodowego do kompa.
Niewiem czy musi byc odpowiedni zasilacz,uzyłem pierwszy lepszy (12V) i diody sie zapaliły wiec chyba działą.Niestety kiedy podłączyłem do zintegrowanej karty dzwiękowej (mini jack - 2x chinch) nic nie zagralo.Cisza. Nie wiecie o co chodzi???Dodam ze sub i wzmacniacz działają napewno bo w samochodzie gra.