Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Satel CA-10 i 1 manipulator LCD

Krzys_Byd2 23 Aug 2006 18:39 3049 5
Optex
    Krzys_Byd2
    Level 10  
    Witam szanownych Elektrodowiczów!
    Mam instalację złożoną z CA-10, KLCD-S , sygnalizatora i 6xPIR przypisanych do pierwszej strefy obejmującej cały system, LCD jest podłączony do wejść COM,+KPD,DATA,CKL1.
    Mój problem polega na tym, że przy wyjściu z trybu serwisowego wzbudza się alarm i jako powód centrala podaje sabotaż kolejno manipulatorów stref 2,3,4, a mam tylko 1 LCD przypisany do pierwszej strefy.... czy można jakoś temu zaradzić, aby centrala nie sprawdzała tych nieistniejących manipulatorów? Czy można wprowadzić aktualną datę i czas systemowy za pomocą trybu serwisowego z LCD?
  • Optex
    User removed account
    Level 1  
  • Optex
    Krzys_Byd2
    Level 10  
    Nie zmieniałem adresów, DLOAD pokazuje, że są seryjne "1001" dla wszystkich wejść, ten podłączony lcd działa dobrze nie zgłasza ani sabotażu ani braku komunikacji

Dodano po 5 [minuty]:

PS dzięki za "date i czas" :D tak to jest jak się instrukcji wszystkich nie czyta...błąd żółtodzioba
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    Krzys_Byd2
    Level 10  
    Super! udalo sie! Dziekuje Ci bardzo, zmieniłem adres dla lcd i teraz juz nie zglasza alarmu. Ustawienia 1111 nie probowałem, CA-10 chyba nie toleruje ustawień skrajnych tzn 1111 i 0000 choć mogę się w tym względzie mylić.
    User removed account
    Level 1