Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Preamp gitarowy +overdrive

10 Wrz 2006 19:06 2372 5
  • Poziom 17  
    W załączniku jest schemat mojego własnoręcznie zaprojektowanego preampa do gitary na tranzystorach polowych BF254A, wzmacniacza na BC413B w układzie WK zwiększającego wydajność prądową, i overdrivea na BC413B znalezionego na stronie Tremolo. Prosze o opinie ewentualne poprawki, w razie wątpliowśći odpowiem na wszystkie pytania.

pozdrawiam, Mariusz.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Ogólnie pytania moje pytania dotyczą poniższych dwóch punktów: Co masz na myśli mówiąc:

1) brak korekcji wejściowej
    2) brak korekcji wyjściowej

Napięcie zasilania moge podnieść do około 28V (żeby zachować margines bezpieczeństwa( UDS=30V)

Co do regulacji tonów to z założenia miał być proty preamp o którego będzie można takie coś kiedyś przyczepić, co do preampa na samych tylko BF245A to przmi co najmniej przyzwoicie!! Overdriva jeszcze nei robilem.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Masz racje nie zapoznałem się z tą stroną bo jest to bardzo rozległa skarbnica wiedzy i nei starczyło mi czasu aby to wszystko rpzeczytać, a co dopiero przetrawic;) acha i dzieki za schemat preampa;)

Poprostu w założeniu moejgo projektu chciałem stworzyć coś sam od siebie;) tak źloe chyba nie jest, bo krytycznych(tak strasznie krytycznych:D) uwag nie piszesz;) dzieki:D

a na schemacie R15 zamiast wartośći 12k powinein miec 6.2K -> Pomyłka:D