Witam.
Chcę zrobić kolumny 3-drożne, tylko nie wiem czy mogę do głosnika niskotonowego 4Omh dodać sredniotonowy 8Ohm i wysokotonowy również 8Ohm... Czy wszystkie głośniki musza mieć taką samą impedancję? Wydaje mi sie że moga miec różne, tylko trzeba odpowiednio zwrotnicę zaprojektowac w takim wypadku, ale nie jestem pewien, dlatego pytam.
Chcę zrobić kolumny 3-drożne, tylko nie wiem czy mogę do głosnika niskotonowego 4Omh dodać sredniotonowy 8Ohm i wysokotonowy również 8Ohm... Czy wszystkie głośniki musza mieć taką samą impedancję? Wydaje mi sie że moga miec różne, tylko trzeba odpowiednio zwrotnicę zaprojektowac w takim wypadku, ale nie jestem pewien, dlatego pytam.