Witam chce zabrać sie za budowe wzmacniacza na koncowkach z altrona http://www.altron.com.pl/cgibin/shop?info=al13z&sid=235e1ea4 dotego cyfrowy przedwzmacniacz z avt... i tu mam pare pytan, mianowicie jakiego transformatora do tego uzyc ? chodzi mi glownie o firme z ktorej zamowic trafo 1kW no i jeszcze najlepiej jakby specjalisci doradzili mi jakie napiecia wyjsciowe transformatora bedą najlepsze dla tego wzmaka czy 2x55V bedzie odpowiednie czy moze zaduzo lub zamalo ?
PS. moze ktos mi poda jakis inne koncowki o podobnej mocy i w podobnej cenie ktore beda lepsze niz te ?
Pozdrawiam.
PS. moze ktos mi poda jakis inne koncowki o podobnej mocy i w podobnej cenie ktore beda lepsze niz te ?
Pozdrawiam.