witam kupilem sobie ten glosniczek http://allegro.pl/item134852844_tuba_42_cm_wzmacniacz_extra_komplet_800_watt.html i mam pytanie.Czy da sie zrobic w miare dobra zwrotnice programem zwrotnice 3.0 do tego glosnika a jak nie to bym prosil o pomoc w rozwiazaniu problem.
POZDRAWIAM
POZDRAWIAM