logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Tonsil GDN 20/40 – charczenie po podłączeniu uszkodzonego wzmacniacza, diagnoza usterki

ollke 05 Lis 2006 21:43 1029 5
REKLAMA
  • #1 3192328
    ollke
    Poziom 10  
    Posty: 18
    Witam:) podlaczylem pod kolumne stary wzmacniacz(okazal sie uszkodzony) cos mocno puknelo, a teraz glosnik przy wiekszym basie charczy. Co sie popsulo? Prosze o podpowiedz jak to naprawic, czy kupic nowy? jest tam zamontowany tonsil gdn 20/40
  • REKLAMA
  • #2 3192431
    Caleb_
    Poziom 33  
    Posty: 2230
    Pomógł: 149
    Ocena: 46
    a nie poszlo przypadkiem zawieszenie gorne glosnika?
  • REKLAMA
  • #3 3192494
    ollke
    Poziom 10  
    Posty: 18
    zawieszenie gorne jest wporzadku. po wymontowaniu glosnika wydaje mi sie ze to charczenie wydobywa sie z okolic mocowania cewki i membrany.. Moze sie cos oderwalo? Gdy wsadze gąbke miedzy kosz a membrane to jest w miare dobrze. Glosnik jest nowy, ok 2 lat
  • REKLAMA
  • #4 3193098
    patrykdud
    Poziom 22  
    Posty: 436
    Pomógł: 45
    Ocena: 17
    Witam,

    Miałem podobny problem z GDN 20/80. Przy cichym graniu było OK a jak podkręcałem troszkę ( nawet nie na 1/2 ) to zaczynał harczeć. Powodem było odklejenie zawieszenia dolnego. W pierwszej chwili nie zauważyłem ale po dociśnięciu okazało się że na 2/3 obwodu resor jest luźny (pewnie oderwałby się cały gdybym nie zauważył). Klej dwuskładnikowy załatwił sprawę.
  • REKLAMA
  • #5 3196239
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #6 3199750
    ollke
    Poziom 10  
    Posty: 18
    dziekuje wszystkim za odpowiedzi. w nerwach wcisnalem do samego konca membrane i teraz jest dobrze. wydaje sie ze dolne zawieszenie jest uszkodzone. Pozdrawiam wszystkich
REKLAMA