Witam wszystkich.problem jest taki golf silnik 1.6 monowtrysk , po podłączeniu Vag przy szczytywaniu parametrów na pracującym silniku wszystko jest ok do obrotów 3tyś powyżej następuje wyświetlanie samych zer 0000 0000 i po zejściu z obrotów wszystko wraca do normy centrala sterująca jest Bosch i jest zły odczyt sondy lambda po podpięciu miernika na sąde emulacja jest prawidłowa od 0.1 do 0.9 a na vag-u pokazuje 1,1 do 1,3 jaki jest problem czy wina leży po stronie komputera .pozdrawiam ps. dodam żę wcześnbiejszej usterce uległa cewka zapłonowa miała przebicie a obecnie silnik nie pracuje równo na biegu jałowym