witam sorki za pytanie ale chcialem sie zorientowac jakie są napieacia na wyjsciach audio z typowego radia samochodowego lub wzmacniacza chodz mi o to czy stale czy zmienne i czy da sie to zmierzyc multimetrem stwierdzajac ze tu jest plus wyjscia a tu minus .?? znajomemu wystają kable w drzwiach od głosnikow i chce podpiac odpowiednio a radia nie chce wyciagac bo cięzko ..
z góry pozdrawiam i dziekuje
z góry pozdrawiam i dziekuje