mam 323 po wymianie płynu chłodniczego,
jak chwilkę pochodził silnik [nie dłużej niż 10 minut po 20 minutowej spokojnej jeździe] wskazówka temperatury silnika była milimetr od czerwonego pola i zaraz cały płyn zaczął sikać pod dużym ciśnieniem dziurką od chłodnicy.
Wcześniej rozwaliło mi chłodnicę, jeszcze latem, jak była tam woda, powstało pęknięcie które załatałem i nie było problemu do dzisiaj. Czujnik włączenia wentylatora jest prawdopodobnie skopany, bo wentylator w ogóle się nie włącza.
Ale dlaczego po dziesięciu minutach mam niemal maksymalną temperaturę? Nadmiar płynu wywaliło zbiorniczkiem wyrównawczym, a mała dziurka powstałą od ciśnienia.
Pytania drugie: gdzie znajduje się termostat i gdzie czujnik włącznika wiatraka chłodnicy?
jak chwilkę pochodził silnik [nie dłużej niż 10 minut po 20 minutowej spokojnej jeździe] wskazówka temperatury silnika była milimetr od czerwonego pola i zaraz cały płyn zaczął sikać pod dużym ciśnieniem dziurką od chłodnicy.
Wcześniej rozwaliło mi chłodnicę, jeszcze latem, jak była tam woda, powstało pęknięcie które załatałem i nie było problemu do dzisiaj. Czujnik włączenia wentylatora jest prawdopodobnie skopany, bo wentylator w ogóle się nie włącza.
Ale dlaczego po dziesięciu minutach mam niemal maksymalną temperaturę? Nadmiar płynu wywaliło zbiorniczkiem wyrównawczym, a mała dziurka powstałą od ciśnienia.
Pytania drugie: gdzie znajduje się termostat i gdzie czujnik włącznika wiatraka chłodnicy?