Witam.
Mam taki problem. Może troche głupi, ale bardzo proszę o pomoc.
A mianowicie chcę zamontować pod biurkiem cztery diody led, a zasilanie bedzie 12V. I tu moje pytanie, czy muszę przed każdą diodą dawać opornik, czy mogę tylko dać jeden na początku???
Bardzo proszę o jaknajszybszą odpowiedz.
Mam taki problem. Może troche głupi, ale bardzo proszę o pomoc.
A mianowicie chcę zamontować pod biurkiem cztery diody led, a zasilanie bedzie 12V. I tu moje pytanie, czy muszę przed każdą diodą dawać opornik, czy mogę tylko dać jeden na początku???
Bardzo proszę o jaknajszybszą odpowiedz.