sztrzela monitor, uwidacznia sie to poprzez chwilowe rozszerzenie i wydłużenie obrazu. Poprzedza to jakby wyładowanie elektryczne. Czy to moze byc trafopowielacz?
Z góry dziekuje za informacje
Darek
Z góry dziekuje za informacje
Darek
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam