witam
autko jak w temacie , usterka polegała na przetartej wiązce przewodów po samochodem (zgrzane przewody od sterowania stopu , mijania , sterowania do pompki tylnego spryskiwacza ) po usunięciu zwarcia , sterując ręcznie od fotela kierowcy wszystko ok.działają wszystkie swiatła.
po spięciu z kostką od reszty samochodu brak sygnału do sterowania lewym światłem mijania i cofania.bezpieczniki ok. pytanie skąd w automacie pobierany jest sygnał do sterowania światłem cofania i gdzie szukać sterowania do tyłu lewego mijania ?
autko jak w temacie , usterka polegała na przetartej wiązce przewodów po samochodem (zgrzane przewody od sterowania stopu , mijania , sterowania do pompki tylnego spryskiwacza ) po usunięciu zwarcia , sterując ręcznie od fotela kierowcy wszystko ok.działają wszystkie swiatła.
po spięciu z kostką od reszty samochodu brak sygnału do sterowania lewym światłem mijania i cofania.bezpieczniki ok. pytanie skąd w automacie pobierany jest sygnał do sterowania światłem cofania i gdzie szukać sterowania do tyłu lewego mijania ?