Witam!
Mam problem w Golfie III silnik 1,8 ABS rok 1992 z instalacją LPG, Po uruchomiwniu zimnego silnika, czasami nie wchodzi od razu w obroty i
gaśnie, następnie są trudności z ponownym uruchomieniem. Próbowałem przełączyć na zasilanie LPG i jest bez zmian. Swiece i przewody są nowe. Auto nie ma immo. Czasami też falują wolne obroty 900-1400, tystarczy lekko dodać "gazu" i wraca do normy.
Mam problem w Golfie III silnik 1,8 ABS rok 1992 z instalacją LPG, Po uruchomiwniu zimnego silnika, czasami nie wchodzi od razu w obroty i
gaśnie, następnie są trudności z ponownym uruchomieniem. Próbowałem przełączyć na zasilanie LPG i jest bez zmian. Swiece i przewody są nowe. Auto nie ma immo. Czasami też falują wolne obroty 900-1400, tystarczy lekko dodać "gazu" i wraca do normy.