Witam,
Od jakiegoś czasu w golfie falują mi obroty silnika na biegu jałowym, problem występuje zarówno na benzynie jak i na gazie. Posiadam Instalacje gazową II generacji na sterowniku BINGO M. Na zagrzanym silniku te falowania są mniejsze, gorzej jest zaraz po pierwszym odpaleniu po nocnej przerwie.. przez pierwsze 30 sekund waha sie 1100-1300 obr/min. Wymieniłem TPS ustawiłem na zamkniętej przepustnicy na 0.25V (zgodnie z zaleceniami z innych tematów) oraz Wymieniłem czujnik temperatury cieczy chłodzącej, mimo tego problem dalej występuje, załączam film który przedstawia nierówności w pracy silnika na ciepłym silniku. Bardzo bym prosił o pomoc, ewentualne wskazówki, co sprawdzić, wymienić aby to wyeliminować
Z góry dziękuje
Od jakiegoś czasu w golfie falują mi obroty silnika na biegu jałowym, problem występuje zarówno na benzynie jak i na gazie. Posiadam Instalacje gazową II generacji na sterowniku BINGO M. Na zagrzanym silniku te falowania są mniejsze, gorzej jest zaraz po pierwszym odpaleniu po nocnej przerwie.. przez pierwsze 30 sekund waha sie 1100-1300 obr/min. Wymieniłem TPS ustawiłem na zamkniętej przepustnicy na 0.25V (zgodnie z zaleceniami z innych tematów) oraz Wymieniłem czujnik temperatury cieczy chłodzącej, mimo tego problem dalej występuje, załączam film który przedstawia nierówności w pracy silnika na ciepłym silniku. Bardzo bym prosił o pomoc, ewentualne wskazówki, co sprawdzić, wymienić aby to wyeliminować
Z góry dziękuje