Witam
Mam problem otoz jestem posaidaczek wzmacniacza mocy firmy elektronika wk-200m posiadam do niego rowniez pulpit mikserski. Problem jest taki ze jak podlacze to do swojego laptopa to bardzo mi buczy i szumi, wzmacniacz wydaje dzwieki taki jakby odtwarzal prace elementow znajdujacych sie we wnetrzu mojego komputero tj, pracy dysku procesora itd. Wczesniej jak mialem komputer PC to nie bylo takiego problemu tzn. bylo slychac jakies tak szumy czy prace dysku ale nie tak glosno i gdy puszczalem muzyke juz tego nie bylo slychac. Karte dzwiekowa w laptopie mam zintegrowana Realtek HD Audio. Czy jest na to jakas rada? Sa moze jakies uklady ktore tlumia takie dzwieki ktore wydaje komputer?
pozdrawiam
Mam problem otoz jestem posaidaczek wzmacniacza mocy firmy elektronika wk-200m posiadam do niego rowniez pulpit mikserski. Problem jest taki ze jak podlacze to do swojego laptopa to bardzo mi buczy i szumi, wzmacniacz wydaje dzwieki taki jakby odtwarzal prace elementow znajdujacych sie we wnetrzu mojego komputero tj, pracy dysku procesora itd. Wczesniej jak mialem komputer PC to nie bylo takiego problemu tzn. bylo slychac jakies tak szumy czy prace dysku ale nie tak glosno i gdy puszczalem muzyke juz tego nie bylo slychac. Karte dzwiekowa w laptopie mam zintegrowana Realtek HD Audio. Czy jest na to jakas rada? Sa moze jakies uklady ktore tlumia takie dzwieki ktore wydaje komputer?
pozdrawiam