bios go wykrywa w systemie (DOS/WINDOWS) nie ma partycji ani dysq logicznego ani nieprzydzielonego miejsca. W Menadżerze urządzeń wykrywany jest jako SAMSUNG 40 GB
Co radzicie w tej sprawie
Co radzicie w tej sprawie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPiM_FM napisał:Wiem skad pochodzi był tam NTFS czasami dyski sie sypał -format i chodził dalej nie było dużo badów 1-2MB. Teraz nie ma co sformatować
PiM_FM napisał:Wiem skad pochodzi był tam NTFS czasami dyski sie sypał -format i chodził dalej nie było dużo badów 1-2MB. Teraz nie ma co sformatować