witam
mam taki rpoblem ze po podlaczeniu do amplitunera zewnetrznego sygnalu audio czy to z tv przez czincze czy z videa czy satelity to sub sie wzbudza!
mozecie pomoc jakos??
co zrobic??po odlaczeniu czinczy z amplitunera jest ok!
przez optyka z DVD nie buczy!
mam taki rpoblem ze po podlaczeniu do amplitunera zewnetrznego sygnalu audio czy to z tv przez czincze czy z videa czy satelity to sub sie wzbudza!
mozecie pomoc jakos??
co zrobic??po odlaczeniu czinczy z amplitunera jest ok!
przez optyka z DVD nie buczy!