Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Webasto VW Sharan 98 TDI

28 Gru 2006 20:34 3895 5
  • Poziom 10  
    Witam
    W moim samochodzie jest dodatkowy sterownik umozliwiający włączenie ogrzewania lub ustawienia na trzy czasy. Problem polega na tym , że po załączeniu włącza się nadmuch na przednią szybę i na chwilę załącza się piecyk , ale po chwili gasnie (nadmuch dalej dział). Podczas jazdy poniżej 5 st. piecyk działa normalnie (słychać go).
    Prosze o wskazówki.
    :cry:
  • Poziom 35  
    A czy ten sterownik nie wyświetla numeru błędu ? Do głowy przyszło mi że nie działa elektryczna pompka obiegu cieczy chłodzacej i piecyk wyłącza się z powodu nadmiernego wzrostu temperatury. W czasie pracy silnika obieg zapewnia pompa cieczy chłodzącej w silniku i wszystko jest OK.
  • Poziom 13  
    Witam
    albo jest wykorzystany jako dogrzewacz i diała tylko z silnikiem
  • Poziom 10  
    Witam
    Dziekuje za zainteresowanie sie moim problemem. Dzisiaj rozebrlem sterownik i zrobiłem pomiary - napięcie na pompkę wychodzi, tylko nie wiem gdzie ona moze by`c.Prosze o dalsze wskazowki.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie. Pompę wodną znalazłem i była przy silniku i faktycznie padnięta. Okazała sie jakaś nieszczelość i zalało całą elektronikę w środku- teraz musze szukać . Może ktoś ma takie "ustrojstwo" -(może być używane) za nieduże pieniądze.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Ok.
    Faktycznie pomka wodna była padnięta, kupiłem na allegro inną i już wszystko działa. Dziekuję wszystkim za pomoc.
    Pozdrawiam:D