Otóż chodzi o samochód Opel Zafira 2002 r. Samochód poruszał się tylko z kierowcą (kierowca miał niezapięte pasy). Uderzenie nastąpiło centralnie w przód samochodu. Wystrzeliły napinacze pasów kierowcy i pasażera oraz poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.
Czy jest tak zawsze iż mimo braku pasażera poduszka powinna wystrzelić (po co?) a tym bardziej napinacze pasów jeśli pasy nie były zapięte.
Czy jest tak zawsze iż mimo braku pasażera poduszka powinna wystrzelić (po co?) a tym bardziej napinacze pasów jeśli pasy nie były zapięte.