Witam
Czy ktos z Was się spotkał z problemem obsługi programowej jasnością wyświetlacza VFD z HD44780 ?? Za pomoca jakiej komendy można wysłać liczbe zapisaną w HEX do portu wyświetlacza w trybie 4 bitowym ewentualnie 8 bitowym. Na zdjeciu poniżej jest wycinek z noty katalogowej wyświetlacza M202MD15AA z Futaba. Z góry dziękuje za pomoc , chyba jescze nikt tego problemu nie poruszał.
Pozdrawiam i życzę szcześliwego nowego roku!!!
Czy ktos z Was się spotkał z problemem obsługi programowej jasnością wyświetlacza VFD z HD44780 ?? Za pomoca jakiej komendy można wysłać liczbe zapisaną w HEX do portu wyświetlacza w trybie 4 bitowym ewentualnie 8 bitowym. Na zdjeciu poniżej jest wycinek z noty katalogowej wyświetlacza M202MD15AA z Futaba. Z góry dziękuje za pomoc , chyba jescze nikt tego problemu nie poruszał.
Pozdrawiam i życzę szcześliwego nowego roku!!!