Witam w Nowym Roku
Mam problem z pralką jak temacie.
Nie zawsze wypompowuje wodę, w szczególności w fazie płukania, a co za tym idzie czsami nie odwirowuje.
Normalnie wąż odpływowy jest podłączony do odpływu w ścianie - na wysokości mniej więcej programatora - wtedy też występuje problem.
Gdy włożę węża np. do wanny pralka wylewa wodę i odwirowuje.
Czy jest to sprawka osławionego hydrostatu i jak się do niego dobrać?
Mogę ewentualnie załączyć fotkę tyłu pralki po zdjęciu obudowy żeby mi to ktoś łopatologicznie pokazał.
To pewnie jest to białe podłużne ...
Mam problem z pralką jak temacie.
Nie zawsze wypompowuje wodę, w szczególności w fazie płukania, a co za tym idzie czsami nie odwirowuje.
Normalnie wąż odpływowy jest podłączony do odpływu w ścianie - na wysokości mniej więcej programatora - wtedy też występuje problem.
Gdy włożę węża np. do wanny pralka wylewa wodę i odwirowuje.
Czy jest to sprawka osławionego hydrostatu i jak się do niego dobrać?
Mogę ewentualnie załączyć fotkę tyłu pralki po zdjęciu obudowy żeby mi to ktoś łopatologicznie pokazał.
To pewnie jest to białe podłużne ...