Jeśli komuś udało sie podłączyć Server FTP na modemie TPSA proszę o pomoc bo juz mecze sie od ponad tygodnia i nic mi nie wychodzi.
Port 21 TCP na liveboxie przekierowałem na sowoje Ip 192.168.1.10
Na Windowsie Sp2 firewolla wyłączyłem
Próbowałem na trzech programach
Filezilla
Cerberus
oraz TYPsoft
Livebox przepuszcza połączenie ALE jak zaloguje sie jakis uzytkownik na server to nie wyskakuja zadne pliki tylko po chwili go wyrzuca i to na wszystkich tych trzech programach tak sie dzieje.
W serverze i w przegladarce wyskakuje komunikat/błąd:
425 Unable to open the data connection
U kolegi wszystkie te progamy na identycznych ustawieniach i przekierowanych portach wszystko chodzi ładnie różnica jest tylko w modemie niema LIVEBOXA tylko jakis router D-link
Port 21 TCP na liveboxie przekierowałem na sowoje Ip 192.168.1.10
Na Windowsie Sp2 firewolla wyłączyłem
Próbowałem na trzech programach
Filezilla
Cerberus
oraz TYPsoft
Livebox przepuszcza połączenie ALE jak zaloguje sie jakis uzytkownik na server to nie wyskakuja zadne pliki tylko po chwili go wyrzuca i to na wszystkich tych trzech programach tak sie dzieje.
W serverze i w przegladarce wyskakuje komunikat/błąd:
425 Unable to open the data connection
U kolegi wszystkie te progamy na identycznych ustawieniach i przekierowanych portach wszystko chodzi ładnie różnica jest tylko w modemie niema LIVEBOXA tylko jakis router D-link